אודות המפעל

 

תוכנת  ERP של גלן

תוכנת Enterprise Resource Planning של גלן היא מערכת ERP  המשלבת את כל פעילויות העסק למערכת אחת המיועדת לתת מענה לצרכי כל המחלקות בארגון. אנשי הארגון העוסקים בפעילויות השונות, החל מניהול קשרי לקוחות (CRM), דרך תכנון וניהול הייצור, הרכש,  ניהול מלאי, ניהול ומעקב ההזמנות,  ניהול רצפת הייצור ועד ניהול המכירות והנהלת חשבונות, נעזרים במערכת ולרשותם עומד המידע המעודכן ביותר שבזכותו מתקיימים הניהול והשליטה וזאת באמצעות מסכים מקוונים שאילתות ודוחות.   המערכת המשולבת של הפעילויות עוזרת לארגון לנהל את המרכיבים החשובים של פעילותו מאחר והמידע הופך לזמין ומאפשר להשיג את היעדים העסקיים.

כל פעילות הנרשמת בתוכנה, כגון הפקת מסמכים , כגון הצעת מחיר, הזמנה, תעודת משלוח וכן קריאות באמצעות ברקוד של תנועות מלאי או דיווחי ייצור, מעדכנת מידית את כל המודולים, כך שאנשי השיווק לדוגמה יכולים לדעת בכל רגע נתון מהי רמת המלאי של המוצרים שהם אמורים למכור או מה מצב ההזמנות בייצור, ומצד שני, אנשי הייצור נעזרים בצפי המכירות המתוכננות ממחלקת השיווק כדי להתארגן לקראת הייצור.

מערכת ERP של גלן מעניקה למנהלי הארגון שליטה מלאה נוחה ומידית.

התוכנה מכילה מסכי קלט, מסכי שליטה ודוחות.

- מסכי הקלט מאפשרים להקליד את כל מסמכי הפעילות של המפעל כגון: הצעות מחיר, הזמנות, תעודות משלוח, חשבוניות וקבלות ועוד. כל המסמכים משורשרים ונסגרים אוטומאטית על ידי המסמך הבא.

- מסכי השליטה המציגים בצורה נוחה וידידותית את כל הפעילויות הפתוחות או הסגורות לצורך בקרה שליטה וקבלת החלטות.

- הדוחות מאפשרים לקבל פילוח הפעילויות והנתונים בחתכים מבוקשים, מפורטים או מרוכזים כדי לקבל תמונת מצב על הפעילות הכמותית והכספית של העסק.

המערכת מכילה כלים מקצועיים לניהול המפעל החל מניהול עצי מוצר, מחירונים, כלים לניהול תמחיר, חישוב דרישות חומרים, ניהול רכש וניהול מלאי, ספירת מלאי, תכנון ייצור וניהול רצפת ייצור, וכן ניהול כספים והנהלת חשבונות מלאה או התממשקות לכל סוגי התוכנות להנהלת חשבונות קיימות כגון 'חשבשבת' ואחרות.לתוכנה אישור רישום כחוק במס הכנסה.

מפעלים המשתמשים בגלן, נמצאים בתהליך מתמיד של התייעלות ושיפור עצמי ביכולת הניהול ובזרימת התהליכים.  התוצאה היא קיצור משך אספקת ההזמנות ללקוחות ,הקטנת רמת המלאי וצמצום בעלויות העבודה. כתוצאה מכך גדלה יכולתם לקבל הזמנות נוספות, לחסוך בעלויות ולהגדיל את היקף הפעילות וכך להגדיל את הרווחיות. התוכנה מותאמת לכל מפעל, בהתאם לצרכיו ושיטות עבודתו, כולל הטמעת טפסים ודוחות וכן מותאמת לנהלים והתהליכים  המקובלים בו.

המערכת פועלת למעלה מחמש עשרה שנים במפעלים רבים ברחבי הארץ בתחומי תעשייה שונים בענפי מתכת, פלסטיקה, אלקטרוניקה, הקוסמטיקה, דפוס, רהיטים ומטבחים ועוד…

המשתמשים מקבלים שירות ותמיכה שוטפת, כולל מתן פתרונות לצרכים כולל פיתוחים והתאמות נוספות הדרושות למפעל.

גלן היא תוכנה לניהול מפעל התומכת בניהול ושליטה בנושאים הבאים:

ניהול לקוחות

ניהול ספקים

ניהול אינדקס פריטים

ניהול עצי מוצר

מצב ההזמנות

תפ"י (תכנון ופיקוח ייצור)

- ניהול רצפת ייצור

ניהול מלאי 

חישוב דרישות חומרים MRP

ניהול הרכש

ניהול כספים

מודולים נוספים

 


פרטי החברה
שם החברה
גלן הנדסה וטכנולוגיות בע"מ
איש קשר
דוד נכט
טלפון
054-8055916
טלפון נוסף
03-5354500
פקס
אימייל
david@gln.co.il

צור קשר דרך האתר

חדשות המפעל